MÖBLER / Möbler, övrigt / Imperialsäng 8641331
nr 864 1331
Imperialsäng
Sent 1800-tal, utdragbar, Bemålad, bredd: 102 ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 december 2013
kl 19:42:20
250 kr
150 kr