MÖBLER / Möbler, övrigt / Imperialsäng 8641331

nr 864 1331

Imperialsäng

Sent 1800-tal, utdragbar, Bemålad, bredd: 102 ca

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

300 kr

måndag 9 december 2013
kl 19:42:20